STM8L151F3P6TR nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
STMicroelectronics
Raktáron: 1 154
Adatlap
STM8 STM8L EnergyLite Mikrovezérlő IC 8 bites 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 20-TSSOP
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
STM8L151F3P6TR
DigiKey raktári szám
497-11495-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-11495-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-11495-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STM8L151F3P6TR
Leírás
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20TSSOP
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
STM8L151F3P6TR modellek
EEPROM mérete
256 x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
1K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 10x12b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
16MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
20-TSSOP
Perifériák
Feszültségesés észlelés/reset, DMA, IR, POR, PWM, WDT
Tokozás
20-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)