STM8L051F3P6TR
DigiKey raktári szám
497-18382-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-18382-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-18382-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STM8L051F3P6TR
Leírás
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
STM8 STM8L EnergyLite Mikrovezérlő IC 8 bites 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 20-TSSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STM8L051F3P6TR modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
EEPROM mérete
256 x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
1K x 8
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 10x12b
Főprocesszor
STM8
Oszcillátor típusa
belső
Mag mérete
8 bites
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
16MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
20-TSSOP
Perifériák
Feszültségesés észlelés/reset, DMA, IR, POR, PWM, WDT
Tokozás
20-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)