STM8L151F3P6TR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | STM8L151F3P6TR |
Leírás | IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20TSSOP |
Gyártói standard átfutási idő | 30 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | STM8 STM8L EnergyLite Mikrovezérlő IC 8 bites 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 20-TSSOP |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | STM8L151F3P6TR modellek |
Kategória | Programmemória mérete |
Gyrt. | Programmemória típusa FLASH |
Sorozat | EEPROM mérete 256 x 8 |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | RAM mérete 1K x 8 |
Alkatrész státusza Aktív | Tápfeszültség (Ucc/Udd) 1,8V ~ 3,6V |
DigiKey által programozható Nem ellenőrizve | Adatátalakítók A/D 10x12b |
Főprocesszor STM8 | Oszcillátor típusa belső |
Mag mérete 8 bites | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C (TA) |
Sebesség 16MHz | Rögzítés módja Felületszerelt |
Csatlakoztathatóság I2C, IrDA, SPI, UART/USART | Gyártói tokozás 20-TSSOP |
Perifériák Feszültségesés észlelés/reset, DMA, IR, POR, PWM, WDT | Tokozás 20-TSSOP (0,173", 4,40mm széles) |