STM32L051K8T6TR
DigiKey raktári szám
497-18809-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-18809-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-18809-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STM32L051K8T6TR
Leírás
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32LQFP
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrovezérlő IC 32 bites 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 32-LQFP (7x7)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STM32L051K8T6TR modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
EEPROM mérete
2K x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
8K x 8
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,65V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 10x12b
Főprocesszor
ARM® Cortex®-M0+
Oszcillátor típusa
belső
Mag mérete
32 bites
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz