MCP1711T-18I/OT
DigiKey raktári szám
MCP1711T-18I/OTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MCP1711T-18I/OTCT-ND - Vágott szalag (CT)
MCP1711T-18I/OTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCP1711T-18I/OT
Leírás
IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA SOT-23-5
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
1,4V / 150mA