STM32L031F6P6TR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | STM32L031F6P6TR |
Leírás | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 20TSSOP |
Gyártói standard átfutási idő | 20 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrovezérlő IC 32 bites 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 20-TSSOP |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | STM32L031F6P6TR modellek |
Sorozat | EEPROM mérete 1K x 8 |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | RAM mérete 8K x 8 |
Alkatrész státusza Aktív | Tápfeszültség (Ucc/Udd) 1,8V ~ 3,6V |
DigiKey által programozható Ellenőrizve | Adatátalakítók A/D 10x12b |
Főprocesszor ARM® Cortex®-M0+ | Oszcillátor típusa belső |
Mag mérete 32 bites | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C (TA) |
Sebesség 32MHz | Rögzítés módja Felületszerelt |
Csatlakoztathatóság I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART | Gyártói tokozás 20-TSSOP |
Perifériák Feszültségesés észlelés/reset, DMA, POR, PWM, WDT | Tokozás 20-TSSOP (0,173", 4,40mm széles) |