STM32L031F6P6
DigiKey raktári szám
497-17484-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STM32L031F6P6
Leírás
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 20TSSOP
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrovezérlő IC 32 bites 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 20-TSSOP
EDA / CAD modellek
STM32L031F6P6 modellek
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
20-TSSOP
Perifériák
Feszültségesés észlelés/reset, DMA, POR, PWM, WDT
Tokozás
20-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)