STM32L010F4P6
DigiKey raktári szám
497-19364-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STM32L010F4P6
Leírás
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 20TSSOP
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrovezérlő IC 32 bites 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 20-TSSOP
EDA / CAD modellek
STM32L010F4P6 modellek
EEPROM mérete
128 x 8
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
2K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 7x12b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
20-TSSOP
Perifériák
Feszültségesés észlelés/reset, DMA, POR, PWM, WDT
Tokozás
20-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)