STM32L031C4T6
DigiKey raktári szám
497-17482-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STM32L031C4T6
Leírás
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48LQFP
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrovezérlő IC 32 bites 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STM32L031C4T6 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
EEPROM mérete
1K x 8
Csomagolás
Tálca
RAM mérete
8K x 8
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 10x12b
Főprocesszor
ARM® Cortex®-M0+
Oszcillátor típusa
belső
Mag mérete
32 bites
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz