STM32L021F4U6TR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | STM32L021F4U6TR |
Leírás | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 20UFQFPN |
Gyártói standard átfutási idő | 20 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrovezérlő IC 32 bites 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 20-UFQFPN (3x3) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | STM32L021F4U6TR modellek |
Kategória | Programmemória mérete |
Gyrt. | Programmemória típusa FLASH |
Sorozat | EEPROM mérete 512 x 8 |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | RAM mérete 2K x 8 |
Alkatrész státusza Aktív | Tápfeszültség (Ucc/Udd) 1,65V ~ 3,6V |
DigiKey által programozható Nem ellenőrizve | Adatátalakítók A/D 7x12b |
Főprocesszor ARM® Cortex®-M0+ | Oszcillátor típusa belső |
Mag mérete 32 bites | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C (TA) |
Sebesség 32MHz | Rögzítés módja Felületszerelt |