STM32L011F4U6TR
DigiKey raktári szám
497-17478-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-17478-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-17478-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STM32L011F4U6TR
Leírás
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 20UFQFPN
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrovezérlő IC 32 bites 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 20-UFQFPN (3x3)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STM32L011F4U6TR modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
EEPROM mérete
512 x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
2K x 8
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,65V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 7x12b
Főprocesszor
ARM® Cortex®-M0+
Oszcillátor típusa
belső
Mag mérete
32 bites
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz