STM32L010R8T6TR
DigiKey raktári szám
497-STM32L010R8T6TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
STM32L010R8T6TR
Leírás
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64LQFP
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrovezérlő IC 32 bites 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
EDA / CAD modellek
STM32L010R8T6TR modellek
EEPROM mérete
256 x 8
Sorozat
RAM mérete
8K x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 16x12b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz