STLQ015M28R
DigiKey raktári szám
497-16675-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-16675-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-16675-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STLQ015M28R
Leírás
IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA SOT-23-5
EDA / CAD modellek
STLQ015M28R modellek
PSRR
40dB ~ 15dB (1kHz ~ 100kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Kimeneti feszültség (min.)
2,8V
Dropout feszültség (max.)
0,3V / 150mA