STLQ020C18R
DigiKey raktári szám
497-19480-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-19480-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-19480-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STLQ020C18R
Leírás
IC REG LIN 1.8V 200MA SOT-323-5
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA SOT-323-5
EDA / CAD modellek
STLQ020C18R modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
1 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
150 µA
PSRR
52dB ~ 45dB (100Hz ~ 10kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V
Gyártói tokozás
SOT-323-5
Dropout feszültség (max.)
0,16V / 200mA