STF12N120K5
DigiKey raktári szám
497-16011-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STF12N120K5
Leírás
MOSFET N-CH 1200V 12A TO220FP
Részletes leírás
N csatornás 1200 V 12A (Tc) 40W (Ta) Furatszerelt TO-220FP
EDA / CAD modellek
STF12N120K5 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 100µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
44.2 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±30V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1370 pF @ 100 V
Teljesítményveszteség (max.)
40W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
1200 V
Gyártói tokozás
TO-220FP
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
690mohm / 6A, 10V