STF10N105K5
DigiKey raktári szám
497-15266-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STF10N105K5
Leírás
MOSFET N-CH 1050V 6A TO220FP
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 1050 V 6A (Tc) 30W (Ta) Furatszerelt TO-220FP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STF10N105K5 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 100µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
21.5 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
30V
Csomagolás
Csőtár
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
545 pF @ 100 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
30W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
1050 V
Gyártói tokozás
TO-220FP
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
1,3ohm / 3A, 10V