STD4NK80ZT4 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | STD4NK80ZT4 |
Leírás | MOSFET N-CH 800V 3A DPAK |
Gyártói standard átfutási idő | 16 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | N csatornás 800 V 3A (Tc) 80W (Ta) Felületszerelt DPAK |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | STD4NK80ZT4 modellek |
Kategória | Ugs(th) (Max) / Id 4,5V / 50µA |
Gyrt. | Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs 22.5 nC @ 10 V |
Sorozat | Ugs (Max) ±30V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds 575 pF @ 25 V |
Alkatrész státusza Aktív | Teljesítményveszteség (max.) 80W (Ta) |
FET típusa | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 150°C (TJ) |
Technológia | Rögzítés módja Felületszerelt |
Drain-source feszültség (Udss) 800 V | Gyártói tokozás DPAK |
Drain áram (Id) 25°C-on | Tokozás |
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On) 10V | Alap típusszám |
Rds On (max.) / Id, Ugs 3,5ohm / 1,5A, 10V |