IPD80R3K3P7ATMA1
DigiKey raktári szám
IPD80R3K3P7ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
IPD80R3K3P7ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPD80R3K3P7ATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 800V 1.9A TO252-3
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 800 V 1,9A (Tc) 18W (Ta) Felületszerelt PG-TO252-3
EDA / CAD modellek
IPD80R3K3P7ATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,5V / 30µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
5.8 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
120 pF @ 500 V
Teljesítményveszteség (max.)
18W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
800 V
Gyártói tokozás
PG-TO252-3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
3,3ohm / 590mA, 10V