STD4NK80ZT4
DigiKey raktári szám
497-8910-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-8910-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-8910-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STD4NK80ZT4
Leírás
MOSFET N-CH 800V 3A DPAK
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 800 V 3A (Tc) 80W (Ta) Felületszerelt DPAK
EDA / CAD modellek
STD4NK80ZT4 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4,5V / 50µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
22.5 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±30V
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
575 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
80W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
800 V
Gyártói tokozás
DPAK
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
3,5ohm / 1,5A, 10V