STD20NF20
DigiKey raktári szám
497-5810-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-5810-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-5810-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STD20NF20
Leírás
MOSFET N-CH 200V 18A DPAK
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 200 V 18A (Tc) 110W (Tc) Felületszerelt DPAK
EDA / CAD modellek
STD20NF20 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
39 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
940 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
110W (Tc)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
200 V
Gyártói tokozás
DPAK
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
125mohm / 10A, 10V