FDD18N20LZ
DigiKey raktári szám
FDD18N20LZTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
FDD18N20LZCT-ND - Vágott szalag (CT)
FDD18N20LZDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FDD18N20LZ
Leírás
MOSFET N-CH 200V 16A DPAK
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 200 V 16A (Tc) 89W (Ta) Felületszerelt TO-252AA
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,5V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
40 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1575 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
89W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
200 V
Gyártói tokozás
TO-252AA
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
5V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
125mohm / 8A, 10V