STD17NF25
DigiKey raktári szám
497-7960-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-7960-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-7960-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STD17NF25
Leírás
MOSFET N-CH 250V 17A DPAK
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 250 V 17A (Tc) 90W (Ta) Felületszerelt DPAK
EDA / CAD modellek
STD17NF25 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
29.5 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1000 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
90W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
250 V
Gyártói tokozás
DPAK
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
165mohm / 8,5A, 10V