CD214A-R12000R
DigiKey raktári szám
118-CD214A-R12000RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-CD214A-R12000RCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-CD214A-R12000RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CD214A-R12000R
Leírás
DIODE STANDARD 2000V 1A DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
33 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 2000 V 1A Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CD214A-R12000R modellek
Kategória
Sebesség
Standard helyreállítás >500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 µA @ 2000 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
12pF / 4V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
2000 V
Gyártói tokozás
DO-214AC (SMA)
Vezetési áram (Io)
1A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
2 V @ 1 A