SM15T39CAY
DigiKey raktári szám
497-10793-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-10793-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-10793-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SM15T39CAY
Leírás
TVS DIODE 33.3VWM 69.7VC SMC
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
69,7V bilincs 143A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SMC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SM15T39CAY modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
143A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Ellenfeszültség (tip.)
33,3V
Átütési feszültség (min.)
37,1V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
69,7V