SM15T39CA-E3/57T
DigiKey raktári szám
SM15T39CA-E3/57TGITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SM15T39CA-E3/57TGICT-ND - Vágott szalag (CT)
SM15T39CA-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SM15T39CA-E3/57T
Leírás
TVS DIODE 33.3VWM 53.9V DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
53,9V bilincs 28A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
28A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
33,3V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
37,1V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
53,9V