SM15T33CAY
DigiKey raktári szám
497-10792-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-10792-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-10792-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SM15T33CAY
Leírás
TVS DIODE 28.2VWM 59VC SMC
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
59V bilincs 169A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SMC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SM15T33CAY modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
169A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Ellenfeszültség (tip.)
28,2V
Átütési feszültség (min.)
31,4V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
59V