1.5SMC33CA-E3/57T
DigiKey raktári szám
1.5SMC33CA-E3/57TGITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1.5SMC33CA-E3/57TGICT-ND - Vágott szalag (CT)
1.5SMC33CA-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5SMC33CA-E3/57T
Leírás
TVS DIODE 28.2VWM 45.7V DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
45,7V bilincs 32,8A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
32,8A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
28,2V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
31,4V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
45,7V