SM15T30CAY
DigiKey raktári szám
497-10791-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-10791-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-10791-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SM15T30CAY
Leírás
TVS DIODE 25.6VWM 53.5VC SMC
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
53,5V bilincs 187A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SMC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SM15T30CAY modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
187A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Ellenfeszültség (tip.)
25,6V
Átütési feszültség (min.)
28,5V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
53,5V