SM15T30CA-E3/57T
DigiKey raktári szám
SM15T30CA-E3/57TGITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SM15T30CA-E3/57TGICT-ND - Vágott szalag (CT)
SM15T30CA-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SM15T30CA-E3/57T
Leírás
TVS DIODE 25.6VWM 41.5V DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
41,5V bilincs 36A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
36A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
25,6V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
28,5V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
41,5V