SCTH90N65G2V-7 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
STMicroelectronics
Raktáron: 748
Adatlap
MFR Recommended
STMicroelectronics
Raktáron: 994
Adatlap
N csatornás 650 V 90A (Tc) 330W (Ta) Felületszerelt H2PAK-7