SCT018H65G3-7
DigiKey raktári szám
497-SCT018H65G3-7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-SCT018H65G3-7CT-ND - Vágott szalag (CT)
497-SCT018H65G3-7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SCT018H65G3-7
Leírás
SICFET N-CH 650V 95A H2PAK-7
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 650 V 55A (Tc) 385W (Tc) Felületszerelt H2PAK-7
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
27mohm / 30A, 18V
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
4,2V / 5mA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
79.4 nC @ 18 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
+18V, -5V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2124 pF @ 400 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
385W (Tc)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
650 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
H2PAK-7
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
15V, 18V