PD55003L-E
DigiKey raktári szám
497-6472-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-6472-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-6472-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PD55003L-E
Leírás
RF MOSFET LDMOS 12.5V POWERFLAT
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF Mosfet 12.5 V 50 mA 500MHz 19dB 3W PowerFLAT™ (5x5)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PD55003L-E modellek
Kategória
Névleges áram (Amper)
2,5A
Gyártó
STMicroelectronics
Üzemi áram
50 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kimeneti teljesítmény
3W
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges feszültség
40 V
Technológia
LDMOS
Tokozás
8-VDFN
Frekvencia
500MHz
Gyártói tokozás
PowerFLAT™ (5x5)
Erősítés
19dB
Alap típusszám
Üzemi feszültség
12.5 V