BLP5LA55SGXY
DigiKey raktári szám
1603-BLP5LA55SGXYTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1603-BLP5LA55SGXYCT-ND - Vágott szalag (CT)
1603-BLP5LA55SGXYDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLP5LA55SGXY
Leírás
RF MOSFET LDMOS 15V TO270
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF Mosfet 15 V 893 mA 520MHz 19,6dB 55W TO-270-2F-1
Kategória
Névleges áram (Amper)
1,4µA
Gyártó
Ampleon USA Inc.
Üzemi áram
893 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kimeneti teljesítmény
55W
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges feszültség
30 V
Technológia
LDMOS
Rögzítés módja
Felületszerelt
Konfiguráció
N csatornás
Tokozás
TO-270AA
Frekvencia
520MHz
Gyártói tokozás
TO-270-2F-1
Erősítés
19,6dB
Alap típusszám
Üzemi feszültség
15 V