LDK220U33R
DigiKey raktári szám
497-17107-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-17107-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-17107-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LDK220U33R
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT89
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA SOT-89
EDA / CAD modellek
LDK220U33R modellek
PSRR
55dB ~ 50dB (120Hz ~ 10kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (max.)
13,2V
Tokozás
TO-243AA
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SOT-89
Dropout feszültség (max.)
0,35V / 200mA