AP7375Q-33Y-13
DigiKey raktári szám
31-AP7375Q-33Y-13TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-AP7375Q-33Y-13CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-AP7375Q-33Y-13DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP7375Q-33Y-13
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT89-3
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA SOT-89-3
Nyugalmi áram (Iq)
8 µA
Digi-Reel®
PSRR
85dB (1kHz)
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimenet típusa
Típusjelölés
autóipar
Szabályozók száma
1
Minősítés
AEC-Q100
Bemeneti feszültség (max.)
45V
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Tokozás
TO-243AA
Dropout feszültség (max.)
1,4V / 300mA