LD39200PU33R
DigiKey raktári szám
497-15229-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-15229-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-15229-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LD39200PU33R
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 2A 6-DFN
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 2A 6-DFN (3x3)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LD39200PU33R modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
300 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
3 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB ~ 40dB (1kHz ~ 1MHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés, megfelelő tápfeszültség érzékelése
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, fordított polaritás
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Tokozás
6-VDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
6-DFN (3x3)
Dropout feszültség (max.)
0,25V / 2A