LD2981CM33TR
DigiKey raktári szám
497-7786-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-7786-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-7786-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LD2981CM33TR
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA SOT-23-5
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LD2981CM33TR modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
150 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
2.6 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
63dB (1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
16V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,375V / 100mA