LP2981A-33DBVTG4
DigiKey raktári szám
296-41452-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-41452-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-41452-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LP2981A-33DBVTG4
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA SOT-23-5
EDA / CAD modellek
LP2981A-33DBVTG4 modellek
Max. üzemi áram
1.7 mA
PSRR
63dB (1kHz)
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
16V
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Dropout feszültség (max.)
0,37V / 100mA