LD1117V33
DigiKey raktári szám
497-1491-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LD1117V33
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO220
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 800mA TO-220
EDA / CAD modellek
LD1117V33 modellek
Nyugalmi áram (Iq)
10 mA
Csomagolás
Csőtár
PSRR
75dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Furatszerelt
Tokozás
TO-220-3
Bemeneti feszültség (max.)
15V
Gyártói tokozás
TO-220
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
1,2V / 800mA