SS-01GL30PT
SS-01GL30PT
SS-01GL30PT
DigiKey raktári szám
Z8676-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SS-01GL30PT
Leírás
SWITCH SNAP ACTION SUBMINIATURE
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kapcsoló SPDT lemezre szerelhető
Kategória
Végződtetés módja
Gyorscsatlakozó - 0,110" (2,8mm)
Gyártó
Omron Electronics Inc-EMC Div
Védettség
IP40
Sorozat
Működtetési erő
50gf
Csomagolás
Ömlesztve
Kikapcsolási erő
6gf
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási pozíció
0,345" (8,8mm)
Áramkör
SPDT
Mechanikai hiszterézis
0,031" (0,8mm)
Kapcsolási mód
BE-(BE)
Túllendülés
0,047" (1,2mm)
Névleges áram (Amper)
100mA (AC/DC)
Mechanikai élettartam
30,000,000 ciklus
Névleges AC feszültség
125 V
Elektromos élettartam
200,000 ciklus
Névleges DC feszültség
30 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C