L78L12ACZ-AP
DigiKey raktári szám
497-15784-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-15784-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
L78L12ACZ-AP
Leírás
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA TO-92-3
EDA / CAD modellek
L78L12ACZ-AP modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
6 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
6.5 mA
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
PSRR
42dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Tokozás
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Bemeneti feszültség (max.)
35V
Kimeneti feszültség (min.)
12V