FERD20H100SB-TR
DigiKey raktári szám
497-16946-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-16946-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-16946-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FERD20H100SB-TR
Leírás
DIODE FERD 100V 20A DPAK
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 20A Felületszerelt DPAK
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FERD20H100SB-TR modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
140 µA @ 100 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
DPAK
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
175°C (max.)
Vezetési áram (Io)
20A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
705 mV @ 20 A