ESDCAN24-2BLY
DigiKey raktári szám
497-13262-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-13262-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-13262-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESDCAN24-2BLY
Leírás
TVS DIODE 24VWM 40VC SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
40V bilincs 5,5A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOT-23-3
EDA / CAD modellek
ESDCAN24-2BLY modellek
Felhasználás
CAN
Digi-Reel®
Kapacitás / frekvencia
30pF / 1MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Típusjelölés
autóipar
Kétirányú csatornák
2
Minősítés
AEC-Q101
Ellenfeszültség (tip.)
24V (max.)
Átütési feszültség (min.)
26,2V
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
40V
Gyártói tokozás
Max. impulzusáram (10/1000µs)
5,5A (8/20µs)
Alap típusszám
Teljesítmény elosztás
230W