CG06750-25M
DigiKey raktári szám
644-CG06750-25MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
644-CG06750-25MCT-ND - Vágott szalag (CT)
644-CG06750-25MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CG06750-25M
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz kristály 8pF 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Rögzítés módja
Felületszerelt
Digi-Reel®
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Típus
MHz kristály
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)
Frekvencia
25 MHz