ESDALC6V1-5P6
DigiKey raktári szám
497-7229-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-7229-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-7229-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESDALC6V1-5P6
Leírás
TVS DIODE 5VWM 14VC SOT666
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
14V bilincs 2,5A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOT-666
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
2,5A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
30W
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
12pF / 1MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Egyirányú csatornák
5
Ellenfeszültség (tip.)
5V (max.)
Tokozás
SOT-563, SOT-666
Átütési feszültség (min.)
6,1V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
14V