ESDA7P60-1U1M
DigiKey raktári szám
497-16253-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-16253-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-16253-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESDA7P60-1U1M
Leírás
TVS DIODE 5VWM 11.6VC 1610
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
11,6V bilincs 60A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt 1610
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ESDA7P60-1U1M modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
60A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
700W
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
1
Tokozás
2-UDFN
Ellenfeszültség (tip.)
5V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
6,4V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
11,6V