ESDA7P120-1U1M
DigiKey raktári szám
497-17159-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-17159-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-17159-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESDA7P120-1U1M
Leírás
TVS DIODE 5.5VWM 11.5VC 1610
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
11,5V bilincs 120A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt 1610
EDA / CAD modellek
ESDA7P120-1U1M modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
120A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1400W (1,4kW)
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
1
Tokozás
2-UDFN
Ellenfeszültség (tip.)
5,5V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
6,4V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
11,5V