STL40DN3LLH5
DigiKey raktári szám
497-11220-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-11220-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-11220-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STL40DN3LLH5
Leírás
MOSFET 2N-CH 30V 40A POWERFLAT
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MOSFET tömb 30V 40A 60W Felületszerelt PowerFlat™ (5x6)
EDA / CAD modellek
STL40DN3LLH5 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
1,5V / 250µA
Gyártó
STMicroelectronics
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
4,5nC / 4,5V
Sorozat
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
475pF / 25V
Digi-Reel®
Max. teljesítmény
60W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
MOSFET (fémoxid)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Konfiguráció
2 N csatornás (dupla)
Tokozás
8-VDFN
Drain-source feszültség (Udss)
30V
Gyártói tokozás
PowerFlat™ (5x6)
Drain áram (Id) 25°C-on
40A
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
18mohm / 5,5A, 10V