BZW50-27RL
DigiKey raktári szám
497-12480-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-12480-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZW50-27RL
Leírás
TVS DIODE 27VWM 62VC R6
Vevői azonosító
Részletes leírás
62V bilincs 968A (8/20µs) Ipp TVS dióda Furatszerelt R-6
EDA / CAD modellek
BZW50-27RL modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
968A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
5000W (5kW)
Sorozat
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Alkatrész státusza
Elavult
Kapacitás / frekvencia
7000pF / 1MHz
Furatszerelt
Egyirányú csatornák
1
Tokozás
R-6, axiális
Ellenfeszültség (tip.)
27V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
30V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
62V