SMC50J28A
DigiKey raktári szám
497-SMC50J28A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMC50J28A
Leírás
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMC
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
45,4V bilincs 110A Ipp TVS dióda Felületszerelt SMC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMC50J28A modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
110A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
5000W (5kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
1
Tokozás
DO-214AB, SMC
Ellenfeszültség (tip.)
28V (max.)
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
31,1V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
45,4V